XIII OTWARTE MISTRZOSTWA WOLI 16.04.2011

XIII OTWARTE MISTRZOSTWA WOLI 16.04.2011

Wyniki

W minioną sobotę odbyły się XIII Otwarte Mistrzostwa Woli w judo dzieci ( rocznik 1999-2000) i młodzików ( rocznik 1997-98).  Był to turniej rankingowy.

Młodzicy:

Jakub Ozimek 73 kg I m.

Joanna Federczyk 52 kg II m.

Joanna Janeczko 40 kg III m.

Aleksander Migacz 60 kg 1 walka wygrana, 2 przegrane

Dzieci:

Sebastian Ołdak 50 kg I m.

Jan Dobroch 55 kg I m.

Aleksandra Janeczko 30 kg II m.

Dominik Gozdek 60 kg II m.

Wiktor Żyro 46 kg III m.

Kacper Paklepa 46 kg V m.

Stanisław Dolaziński 42 kg VII m.

Przemysław Goworek 55 kg IV m.

Bartosz Dąbrowa 36 kg VII m.

Cezary Butkiewicz 42 kg IX m.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ZIEMI KRAKOWSKIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW 9.04.2011

wyniki

Z przyjemnością pragniemy poinformować iż 9.04.2011 zawodnicy naszego klubu w silnym 20 osobowym składzie wystartowali w Międzynarodowych Mistrzostwach Ziemi Krakowskiej. W zawodach startowało 400 zawodników z Polski , Czech, Słowacji oraz Ukrainy.

Wyniki zawodów:

FU-11

-23 kg

I. Stec Wiktoria – UKS Judoka Imbramowice (POL)

II. Mecová Vendula – SKP Ostrava (CZE)

III. Ciastoń Karolina – UKS Judoka Imbramowice (POL)

-25 kg

I. Hýlová Markéta – Mittal Ostrava (CZE)

II. Nowak Roksana – UKS Judoka Imbramowice (POL)

-28 kg

I. Nocula Natalia – UKS ASW Judo Jasło (POL)

II. Cizmarova Alexandra – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

III. Drwal Michalina – MKS PM Tarnów (POL)

III. Pracuchová Zuzana – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

-31 kg

I. Kordowska Julia – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Kubalová Alexandra – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Zielińska Marita – Judo Szczepańska Team (POL)

-34 kg

I. Kubíčková Karolína – SKP Ostrava (CZE)

II. Kłoczyńska Anastazja – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Binek Agata – UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry (POL)

-37 kg

I. Glacová Anna – Mittal Ostrava (CZE)

II. Michałek Beata – Wolania-Iskra Tarnów (POL)

-41 kg

I. Hołomek Larysa – UKS „CENTRUM” Wisła (POL)

-45 kg

I. Gerąiová Nina – Slávia STU Bratislava (SVK)

II. Górska Magdalena – MKS PM Tarnów (POL)

III. Nolewajka Martyna – UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry (POL)

FU-13

+55 kg

I. Petrun Nataliya – JC Uzhorod (UKR)

II. Poláąková Kristýna – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

-25 kg

I. Janeczko Aleksandra – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Siara Wiktoria – Praskie Centrum Sztuk Walki (POL)

-28 kg

I. Wróbel Karolina – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Morongova Miroslava – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

-34 kg

I. Nocula Joanna – UKS ASW Judo Jasło (POL)

II. Szczepanik Monika – MKS PM Tarnów (POL)

III. Kołpa Patrycja – Wolania-Iskra Tarnów (POL)

-37 kg

I. Sadowska Emilia – UKJ AON Warszawa (POL)

II. Cichy Karolina – UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry (POL)

III. Stachová Petra – SKP Ostrava (CZE)

-41 kg

I. Tomczak Wiktoria – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Klimek Zuzanna – TS Wisła Kraków (POL)

III. Rerichová Magdalena – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

-45 kg

I. Szymańska Angelika – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Moravčíková Laura – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Górniak Paulina – UKS ASW Judo Jasło (POL)

III. Krupová Kateřina – Mittal Ostrava (CZE)

-50 kg

I. Wojtelewicz Patrycja – UKJ AON Warszawa (POL)

II. Martínková Adéla – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

III. Mrozowicz Dominika – Judo Szczepańska Team (POL)

-55 kg

I. Greguąová Simona – SKP Ostrava (CZE)

II. Jaklinska Weronika – Wolania-Iskra Tarnów (POL)

FU-15

+70 kg

I. Almáąiová Natália – Slávia STU Bratislava (SVK)

II. Dužíková Marie – SKP Ostrava (CZE)

III. Haničáková Lucie – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

-36 kg

I. Janeczko Joanna – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Nowicka Dominika – MOSiR Mysłowice (POL)

III. Kincelova Dominika – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

-40 kg

I. Tomczak Wiktoria – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Bobilewicz Karolina – TS Wisła Kraków (POL)

III. Lupa Izabela – MKS PM Tarnów (POL)

-44 kg

I. Sójka Weronika – MOSiR Mysłowice (POL)

II. Szymańska Angelika – Judo Szczepańska Team (POL)

III. Lupa Agnieszka – MKS PM Tarnów (POL)

-48 kg

I. Wontor Monika – MDK Jordan Kraków (POL)

II. Holcakova Sasa – Judo Femax Engineering Hranice (CZE)

III. Antoąová Zuzana – SKP Judo Nový Bydžov (CZE)

-52 kg

I. Klimek Julia – TS Wisła Kraków (POL)

II. Wojtelewicz Patrycja – UKJ AON Warszawa (POL)

III. Šípoąová Katarína – Slávia STU Bratislava (SVK)

-57 kg

I. Mullerova Radka – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

II. Papcunova Natalia – JC ZTS Martin (SVK)

-63 kg

I. Bień Aleksandra – TS Wisła Kraków (POL)

II. Varadyova Martina – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

III. Bílková Lucie – SKP Ostrava (CZE)

-70 kg

I. Sobalska Karolina – TS Wisła Kraków (POL)

MU-11

-24 kg

I. Gabor Kacper – UKS Grot Kraków (POL)

II. Šindler Adam – Mittal Ostrava (CZE)

III. Dulęba Rafał – TS Wisła Kraków (POL)

III. Dytko Daniel – MOSiR Mysłowice (POL)

-26 kg

I. Kowalczyk Michał – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Tomczak Dorian – Judo Szczepańska Team (POL)

III. Filipec Šimon – SKP Ostrava (CZE)

III. Spilka Marek – SKP Ostrava (CZE)

-29 kg

I. Taran Andriy – JC Uzhorod (UKR)

II. Kubíček Luděk – SKP Ostrava (CZE)

III. Jan Cigán – DDM Hlučín (CZE)

III. Walkowicz Filip – Wolania-Iskra Tarnów (POL)

-32 kg

I. Witkowski Bartłomiej – UKS Grot Kraków (POL)

II. Labský Ondřej – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

III. Domański Maciej – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Kuzminskyy Nikita – JC Uzhorod (UKR)

-35 kg

I. Törok Patrik – Slávia STU Bratislava (SVK)

II. Murčo Richard – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Laskin Mykhaylo – JC Uzhorod (UKR)

III. Picka David – SKP Ostrava (CZE)

-39 kg

I. Gallarde Carlos – Slávia STU Bratislava (SVK)

II. Varady Martin – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

III. Nowicki Bartosz – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Polák Lukáą – Slávia STU Bratislava (SVK)

-43 kg

I. Pavlica Tomáą – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

II. Adamus Kajetan – UKS Grot Kraków (POL)

III. Patrzałek Michał – MKS PM Tarnów (POL)

III. Rutkowski Paweł – MKS PM Tarnów (POL)

-47 kg

I. Śmiłek Norbert – UKS „KATANA” Sułkowice (POL)

II. Bulhakov Vladyslav – JC Uzhorod (UKR)

III. Iwanowski Daniel – Judo Klub Warszawa (POL)

-52 kg

I. Král Jan – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

II. Solyanyk Evgeniy – JC Uzhorod (UKR)

III. Gozdek Jan – Judo Klub Warszawa (POL)

MU-13

+57 kg

I. Hlobej Ivan – JC ZTS Martin (SVK)

II. Koziołek Bartosz – MKS PM Katowice (POL)

III. Nesvadba Marek – Slávia Kroměříž (CZE)

III. Turac Denis – Slávia STU Bratislava (SVK)

-26 kg

I. Filipec Šimon – SKP Ostrava (CZE)

II. Gabor Kacper – UKS Grot Kraków (POL)

-29 kg

I. Taran Andriy – JC Uzhorod (UKR)

II. Rakyta Erik – JC ZTS Martin (SVK)

III. Kaprinay Filip – JC Sparta Považská Bystrica (SVK)

III. Włodarczyk Adam – TS Wisła Kraków (POL)

-32 kg

I. Chromiński Mateusz – UKJ AON Warszawa (POL)

II. Smahin Lev – JC Uzhorod (UKR)

III. Kuzminskyy Nikita – JC Uzhorod (UKR)

III. Witkowski Bartłomiej – UKS Grot Kraków (POL)

-35 kg

I. Ruttkay Miroslav – JC ZTS Martin (SVK)

II. Roshko Martin – JC Uzhorod (UKR)

III. Laskin Mykhaylo – JC Uzhorod (UKR)

III. Moskal Michał – TS Wisła Kraków (POL)

-39 kg

I. Wróbel Kacper – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Gallarde Carlos – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Franek Patrik – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

III. Vávra Tadeáą – SKP Judo Nový Bydžov (CZE)

-43 kg

I. Kuckowski Igor – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Sławek Bartosz – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Dolaziński Stanisław – Judo Klub Warszawa (POL)

III. van der Valk Dirk – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

-47 kg

I. Poláąek Dominik – SKP Ostrava (CZE)

II. Kotecki Piotr – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Broniec Przemysław – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Domański Kamil – Judo Klub Warszawa (POL)

-52 kg

I. Korgol Jakub – TS Wisła Kraków (POL)

II. Ołdak Sebastian – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Górski Artur – MKS PM Tarnów (POL)

III. Jaklovsky Marek – JC ZTS Martin (SVK)

-57 kg

I. Raąka Michael – Mittal Ostrava (CZE)

II. Kučák Patrik – SKP Ostrava (CZE)

III. Dobroch Jan – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Gozdek Dominik – Judo Klub Warszawa (POL)

MU-15

+81 kg

I. Mažgut Michal – JC ZTS Martin (SVK)

-38 kg

I. Wróbel Kacper – Judo Szczepańska Team (POL)

II. Smahin Lev – JC Uzhorod (UKR)

III. Mokoą Martin – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Szołtysek Filip – MKS PM Katowice (POL)

-42 kg

I. Majer Martin – TJ Mladosť Žilina (SVK)

II. Karaś Bartosz – TS Wisła Kraków (POL)

III. Beran Tomas – Judo Femax Engineering Hranice (CZE)

III. Gurczyński Szymon – MKS PM Katowice (POL)

-46 kg

I. Jarosiński Karol – TS Wisła Kraków (POL)

II. Sadowski Kamil – UKJ AON Warszawa (POL)

III. Reisenauer Benjamin – Judo Femax Engineering Hranice (CZE)

III. Šmida Michal – Slávia STU Bratislava (SVK)

-50 kg

I. Borsos Patrik – ŠK Zemplin Michalovce (SVK)

II. Wróbel Dawid – Judo Szczepańska Team (POL)

III. Václavík Michal – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

III. Wnęk Maksymilian – UKS Grot Kraków (POL)

-55 kg

I. Selecký Lukáą – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

II. Šípoą Ján – Slávia STU Bratislava (SVK)

III. Jackiewicz Michał – UKJ AON Warszawa (POL)

III. Lewiński Radek – UKJ AON Warszawa (POL)

-60 kg

I. Binder Matuą – TJ Mladosť Žilina (SVK)

II. Kopią Miroslav – JC ZTS Martin (SVK)

III. Migacz Aleksander – Judo Klub Warszawa (POL)

III. Slanička Jan – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

-66 kg

I. Hoferica Peter – JC ZTS Martin (SVK)

II. Bednařík Petr – 1. JC Banik Ostrava (CZE)

III. Czupryna Michał – MKS PM Katowice (POL)

III. Kałucki Wojciech – UKS Grot Kraków (POL)

-73 kg

I. Ozimek Jakub – Judo Klub Warszawa (POL)

II. Łaski Rafał – MKS PM Katowice (POL)

III. Jurusik Szczepan – UKS ASW Judo Jasło (POL)

TOWARZYSKI TURNIEJ JUDO AWF 31.03.2011

TOWARZYSKI TURNIEJ JUDO AWF 31.03.2011

Wyniki

WYNIKI WALK SĘDZIOWANYCH DZIECI
I DZIECI MŁODSZYCH – AWF 31.03.2011 r.

Rocznik 2003 – 2001

Kategoria wagowa – 26,5 kg

  1. Antek Kadłubowski
  2. Maja Janeczko
  3. Filip Gierczak

Kategoria wagowa – 28,0 kg

  1. Ola Janeczko
  2. Kuba Rybarczyk
  3. Rafał Szydłowski
  1. Maciek Mirowski
  1. Kacper Pessel
  1. Michał Młodzianowski

Kategoria wagowa – 30,5 kg

  1. Andrzej Kroczewski
  2. Łukasz Cegliński
  3. Zosia Parzych
  4. Marysia Koperwas

Kategoria wagowa – 33,0 kg

  1. Antek Klan
  2. Remek Skierski
  3. Zuzia Skwara

Kategoria wagowa – 38,0 kg

  1. Bartek Nowicki
  2. Maks Kadłubowski
  3. Maciek Żabolicki
  4. Oskar Czernicki
  5. Michał Mączyński

Kategoria wagowa – 55,0 kg

  1. Jan Gozdek
  2. Rafał Cieślak
  3. Mikołaj Kaczmarek

Rocznik 2000 – 1999

Kategoria wagowa – 38,0 kg

  1. Dawid Krupa
  2. Michał Skwara
  3. Alicja Grzyb
  1. Kacper Czernicki
  1. Bartek Borowski
  1. Paweł Orłowski

Kategoria wagowa – 42,5 kg

  1. Stanisław Dolaziński
  2. Cezary Butkiewicz
  3. Piotr Nalazek
  4. Paweł Sobów

Kategoria wagowa – 46,0 kg

  1. Wiktor Żyro
  2. Kacper Paklepa
  3. Przemek Broniec
  4. Paweł Lasocki

Kategoria wagowa – 51,0 kg

  1. Sebastian Ołdak
  2. Przemek Goworek
  3. Paweł Łucyn

Kategoria wagowa – 60,0 kg

  1. Piotr Szatkowski
  2. Jan Dobroch
  3. Marcin Hyżorek
  4. Dominik Gozdek